Yerli Üretim
%100 Yerli Üretim
Kesintisiz Hizmet
7/24 Kesintisiz Hizmet
Sertifikasyon
ISO-9001

BCUN-M01-1B Yatay Tip Yoğun Bakım Ünitesi

Yatay Yoğun Bakım Üniteleri tıbbi gaz tesisatı ve elektrik tesisatlarının birbirinden ayrı olarak çekildiği iki ayrı kapalı bölmeden oluşan, ekstrüzyonla çekilmiş birinci kalite alüminyumdan imal edilen profillerden oluşmakta ve ünite boyunca uzanan alt ve üst paslanmaz ya da alüminyum aksesuar rayıyla desteklenmektedir. Yoğun bakım ünitelerinin tüm kapakları vidasız çıtlama yöntemi ile takılıp çıkartılabilir. Üniteler, elektrik prizleri, topraklama sistemi ve medikal gaz tesisatı yanında isteğe bağlı olarak aksesuar rayına monte edilebilen vakum kavanozu, infüzyon pompa taşıyıcı, serum askısı, monitör sehpası ve muayene lambaları gibi aksesuarları bünyesinde bulundurmaktadır. Yoğun Bakım üniteleri tüketicinin talebine göre istenilen boylarda ve elekstrostatik toz boyalı ya da doğal eloksallı da olabilir.

  • Ürün üzerinde kullanılan gaz ekipmanları projeye göre değişiklik göstermektedir. Sipariş aşamasında istediğiniz gazları özellikle belirtiniz.

Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin

Satış ekibimiz sizler için en iyi ürünleri seçer ve ihtiyaçlarına cevap verir.  Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.