Yerli Üretim
%100 Yerli Üretim
Kesintisiz Hizmet
7/24 Kesintisiz Hizmet
Sertifikasyon
ISO-9001

Bölgesel Kat Panosu ve Alarm

Bölgesel Kontrol Panosu Basic 1 Gazlı ürünümüz hattan panoya gelen gazın basıncını ölçerek, basıncın manometreler ve dijital alarm üzerinden takip edilme olanağını sağlar. İçerisindeki dijital alarm ve sensörler sayesinde, basınç değerlerinin istenilen seviyenin üzerinde veya altında olma durumlarında sesli ve görsel uyarı verir. Pano, küresel gaz vanaları sayesinde ilgili gazın kesilmesine olanak sağlar. Panomuzun 1 gazlı, 2 gazlı, 3 gazlı, 4 gazlı, 5 gazlı olmak üzere beş modeli mevcuttur. Gaz sayısına göre pano boyutlarında değişimler olmaktadır. Alanın fiziki koşullarına göre elektrostatik boyalı çelikten ya da paslanmaz çelikten imal edilebilir.

CPU Controller Medikal Gaz Alarmı

İzlenen her gaz için iki ayrı alarm üretilebilir.
Düşük basınç alarmı. Bu alarm yüksek önceliklidir. Gazların kritik seviyenin altında olduğunu bildirir. Yüksek basınç alarmı. Bu alarm yüksek önceliklidir. Gazların kritik seviyenin üstünde olduğunu bildirir. İzlenen her hat için normal çalışmayı gösteren mavi uyarı lambası ile alçak ve yüksek alarmları gösteren kırmızı uyarı lambası mevcuttur. Sistem alarmının göstergesi ayrıdır. Görsel alarmın yanında, kullanıcı tarafından susturulabilen sesli alarmı vardır. Alarm sesi fasılalı olarak kesik kesik ses verir. Ayrıca yüksek öncelikli alarm ledleri de 1,5 Hz aralıklarla yanıp sönmektedir.
Cihaz üzerindeki alarm uyarılarının dışında, genel alarm kontağı mevcuttur. Bu çıkış, alarm hangi kanaldan gelirse gelsin, alarm olduğu sürece aktif olur. Ayrıca cihaza alarm çıkış modülü bağlanarak, her hat için ayrı kontak almak mümkündür. Bunların yanında, istenirse
RS485/MODBUS bağlantısı ile, alarmlar ve hat basınçları merkezi otomasyondan izlenebilir.

Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin

Satış ekibimiz sizler için en iyi ürünleri seçer ve ihtiyaçlarına cevap verir.  Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.